Pilot Frixion Ball Pen Refill 0.7mm, Black (LFBKRF30F3B). Frixion Ballpoint Pen Refill. For Frixion Ball Biz, Frixion...
Gallery
Attributes
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
PILOT Frixion Ball Pen Refill 0.7mm, Black (LFBKRF30F3B)
Brand: PILOT
Details
- package Dimensions: 10.668 cms (L) x 1.777 cms (W) x 0.762 cms (H)
- Package Quantity: 1
- Product Type: Writing Instrument
- Country Of Origin: Japan
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | WRITING_INSTRUMENT |
| Model | LFBKRF30F3B |
| Part number | LFBKRF30F3B |
| Items per pack | 1 |
| Label | Pilot |
| Manufacturer | Pilot |
Catalog
| Feature | Frixion Ballpoint Pen Refill |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | LFBKRF30F3B |
| EAN | 4902505408359 |
| Product group | Office Product |
| Product type | WRITING_INSTRUMENT |
| Manufacturer | Pilot |
x 10 set three bottles pilot friction ball refill 0.7mm 3B LFBKRF30F3B (japan import)
Brand: PILOT
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | PEN_MARKER_INK_CARTRIDGE_REFILL |
| Model | PLT348 |
| Part number | LFBKRF30F3B |
| Label | B008C1YO6A |
| Manufacturer | B008C1YO6A |
Catalog
| Category | Office Products |
|---|---|
| MPN | LFBKRF30F3B |
| EAN | 4902505408359 |
| Product group | Office Product |
| Product type | WRITING_INSTRUMENT |
| Manufacturer | Pilot Corporation |
Pilot Frixion Gel Ink Pen Refill 07, Black(LFBKRF30F3B), 0.7mm, 3 Refills X 3 Pack/total 9 Refills (Japan Import)
Brand: PILOT
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | WRITING_INSTRUMENT |
| Model | BC28843 |
| Part number | LFBKRF30F3B |
| Label | Pilot |
| Manufacturer | Pilot |
Catalog
| Feature | Fine point (0.7mm) |
|---|---|
| Category | Office Products |
| MPN | LFBKRF30F3B |
| EAN | 4562498401685 |
| Product group | Office Product |
| Product type | WRITING_INSTRUMENT |
| Manufacturer | Pilot |
Pilot 2 X FriXion Gel Ink Pen Refill-0.7mm-Black-Pack of 3X2pack Value Set
Brand: PILOT
Pilot FriXion Gel Ink Pen Refill-0.7mm-black-pack of 3X2pack value Set
Details
- Pilot Frixion Gel Ink Pen Refill-0.7mm-black-pack of 3x2pack
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | PEN_MARKER_INK_CARTRIDGE_REFILL |
| Model | SG_B0127E47KA_US |
| Part number | LFBKRF30F3B |
| Label | Pilot |
| Manufacturer | Pilot |
Catalog
| Feature | Pilot Frixion Gel Ink Pen Refill-0.7mm-black-pack of 3x2pack |
|---|---|
| Category | Office Products |
| MPN | LFBKRF30F3B |
| EAN | 7426023813817 |
| Product group | Office Product |
| Product type | WRITING_INSTRUMENT |
| Manufacturer | Pilot |
Pilot 4 X FriXion Gel Ink Pen Refill-0.7mm-Black-Pack of 3X2pack Value Set
Brand: PILOT
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | PEN_MARKER_INK_CARTRIDGE_REFILL |
| Part number | LFBKRF30F3B |
| Label | Pilot |
| Manufacturer | Pilot |
Catalog
| Feature | Pilot Frixion Gel Ink Pen Refill-0.7mm-black-pack of 3x2pack |
|---|---|
| Category | Office Products |
| MPN | LFBKRF30F3B |
| EAN | 7426023713759 |
| Product group | Office Product |
| Product type | WRITING_INSTRUMENT |
| Manufacturer | Pilot |