NUTONE . CI366W
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Radwell | CI366W | 1 | 1 | 1 @ $9.00 | |
![]() Platt.com | 0346196 | 1 | 1 | ||
| Monarch Electric | 61830 | 1 | 1 | 1 @ $4.79 | |
| jmac.com | CI366W | 1 | 1 | ||
| 579882 | 1 | 1 | 1 @ $4.61 | ||
![]() homeessentialsdirect.com | CI366W | 1 | -2 | 1 | 1 @ $20.88 |
![]() faucet-warehouse.com | CI366W | 1 | -2 | 1 | 1 @ $2.17 |
![]() improvedepot.com | 872117 | 1 | 1 | 1 @ $3.59 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Nutone CI366W Central Vacuum QuickTrim Finish Trim Plate White For use with CI-365W
Catalog
| Category | Electronics |
|---|---|
| MPN | CI366W |
| Manufacturer | Nutone |
Nutone CI366W Trim Plate 10-9/16" x 4"
Brand: Nutone
Part Number: 784891771934 <br> Part: Nutone CI366W Trim Plate 10-9/16" x 4" <br> Trim Plate, Dimensions: 10-9/16" x 4" (Adjustable), Color: White, Compatible With: Nutone VacPan Automatic Dustpan Inlet. <br> Color: White <br> Type: Bracket <br> Also known as: 784891771934, central vacuum, trim plate, dust pan, inlet, NUTCI366W, Nutone, CI366W, Mounting Brackets, Inlets & Fittings, Central Vacuums, Heat, Fans <br> Equivalent to: <ul><li>Broan</li><li>CI366W</li><li>784891771934</li></ul>
Details
- Color: White
- Type: Bracket
Trim Plate for VacPan for Central Vacs
Brand: Nutone
Nutone Ci366W Wht Vac Outlet Trim
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | ELECTRIC_FAN |
| Model | CI366W |
| Part number | CI366W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Nutone-Broan Housing Products |
| Manufacturer | Nutone-Broan Housing Products |
Catalog
| Feature | NuTone CI366W |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | CI366W |
| UPC | 784891771934 |
| EAN | 784891771934 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | NuTone |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|



