Midland Metals Plastic Street Elbows 28723W - Boaters Plus
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() boatersplus.com | LS-38-28723W | 1 | 15 | 1 | 1 @ $7.99 |
| kscdirect.com | MID 28723W | 1 | 1 | 1 @ $4.47 | |
![]() imsbolt.com | 28723W | 1 | -2 | 1 | 1 @ $3.42 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Midland Metal 28723W Nylon 1/2 White Nylon Street Elbow (Pack Of 10)
Brand: Midland
1/2 White Nylon Street Elbow
Details
- Material: Nylon
- Shape: 90 degree elbow
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | MECHANICAL_FASTENERS |
| Part number | 28723W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Midland Metal |
| Manufacturer | Midland Metal |
Catalog
| Feature | Material: Nylon |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | 28723W |
| Product group | BISS |
| Product type | MECHANICAL_FASTENERS |
| Manufacturer | Midland Metal |
Analytics
| Case Qty | 10 units |
|---|
Midland Metal 1/2 WHITE NYLON STREET ELBOW (28723W)
Brand: Midland
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | 28723W |
| Product group | BISS |
| Product type | ABRASIVES |
| Manufacturer | Midland Metal |
