Midland Metals HOSE BARB ELBOWS 33460W - Boaters Plus
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() boatersplus.com | LS-38-33460W | 1 | 1 | 1 @ $9.99 | |
| kscdirect.com | MID 33460W | 1 | 1 | 1 @ $4.44 | |
| 371138 | 1 | 1 | 1 @ $6.25 | ||
![]() imsbolt.com | 33460W | 1 | -2 | 1 | 1 @ $3.40 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Plastic Hose Barb ELBOW 1 x 1-1/4
Brand: Midland
Catalog
| Feature | MIDLAND METAL MFG 33460W, MLM33460W |
|---|---|
| Category | Patio, Lawn & Garden |
| MPN | 33460W |
| Product group | Sports |
| Product type | SPORTING_GOODS |
| Manufacturer | MIDLAND METAL MFG |
Midland Metal 33460W Polyethylene 1 X 1-1/4 Hb X Mip Wht Nyln Elb (Pack Of 10)
Brand: Midland
1 X 1-1/4 Hb X Mip Wht Nyln Elb
Details
- Material: Polyethylene
- Shape: 90 degree elbow
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | MECHANICAL_FASTENERS |
| Part number | 33460W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Midland Metal |
| Manufacturer | Midland Metal |
Catalog
| Feature | Material: Polyethylene |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | 33460W |
| Product group | BISS |
| Product type | MECHANICAL_FASTENERS |
| Manufacturer | Midland Metal |
Analytics
| Case Qty | 10 units |
|---|
Midland Metal 1 X 1-1/4 HB X MIP WHT NYLN ELB (33460W)
Brand: Midland
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | 33460W |
| Product group | BISS |
| Product type | ABRASIVES |
| Manufacturer | Midland Metal |
