Midland Metals 1.5 Pipe X 1.5 Hose 90Deg Nyl 33463W - Boat Owners Warehouse - Marine Accessories, Parts, and Supplies
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 371152 | 1 | 1 | 1 @ $8.26 | ||
| kscdirect.com | MID 33463W | 1 | 1 | 1 @ $6.67 | |
![]() imsbolt.com | 33463W | 1 | -2 | 1 | 1 @ $5.10 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Plastic Hose Barb ELBOW 1-1/2 x 1-1/2
Brand: Midland
Catalog
| Feature | MIDLAND METAL MFG 33463W, MLM33463W |
|---|---|
| Category | Patio, Lawn & Garden |
| MPN | 33463W |
| Product group | Sports |
| Product type | SPORTING_GOODS |
| Manufacturer | MIDLAND METAL MFG |
Midland Metal 33463W Polyethylene 1-1/2X1-1/2 Hbxmip Wht Nyln Elb (Pack Of 10)
Brand: Midland
1-1/2X1-1/2 Hbxmip Wht Nyln Elb
Details
- Material: Polyethylene
- Shape: 90 degree elbow
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | MECHANICAL_FASTENERS |
| Part number | 33463W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Midland Metal |
| Manufacturer | Midland Metal |
Catalog
| Feature | Material: Polyethylene |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | 33463W |
| Product group | BISS |
| Product type | MECHANICAL_FASTENERS |
| Manufacturer | Midland Metal |
Analytics
| Case Qty | 10 units |
|---|
33463W | Midland | 1-1/2X1-1/2 HBXMIP WHT NYLN ELB | Plastic Fittings | Plastic Hose Barbs | Elbow Hose ID x Male Pipe
Brand: Midland
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ABRASIVES |
| Part number | 33463W |
| Label | Midland Metal |
| Manufacturer | Midland Metal |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | 33463W |
| Product group | BISS |
| Product type | ABRASIVES |
| Manufacturer | Midland Metal |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
