Ohmite . HS25 3K F
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Digi-Key | HS253KF-ND | 200 | 40 | 200 @ $2.73 | |
| Allied Electronics | 70596796 | 200 | 200 | ||
| Hotenda | H3879681 | 1 | 1 | ||
![]() Digi-Key | 5307735 | 1 | 1 | 200 @ $2.73 | |
| Waldom | OHMITE HS25 3K F | 1 | 1 | ||
| us.rs-online.com | 70596796 | 200 | 200 | 200 @ $3.79, 1000 @ $3.59, 20000 @ $3.41 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Wirewound Resistors - Chassis Mount 25W 3K Ohm1%
Brand: Ohmite
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | LAB_SUPPLY |
| Part number | HS25 3K F |
| Label | Ohmite |
| Manufacturer | Ohmite |
Catalog
| Feature | Width : 28 mm |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | HS25 3K F |
| Product group | BISS |
| Product type | LAB_SUPPLY |
| Manufacturer | Ohmite |
Analytics
| Category | labsupplies |
|---|---|
| Revenue | $519.00 |
| DA Sales | 3 |
| Case Qty | 10 units |
| Atom Count | 1 |