Samsung Security CCTV . SSA-S2000V
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| SSA-S2000V | 1 | 1 | |||
| barcodegiant.com | SAM163705 | 1 | 1 | ||
![]() surveillance-video.com | SSA-S2000V | 1 | 1 | 1 @ $363.13 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Samsung Techwin - SSA-S2000V - Single Door Acess Controller Vandal Keypad/rf Stand-alone
Brand: SAMSUNG
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Photography |
| Product type | SURVEILANCE_SYSTEMS |
| Part number | SSA-S2000V |
| Label | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
Catalog
| Feature | Samsung SSA-S2000V Access Control Stand-Alone Controllers |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | SSA-S2000V |
| UPC | 760853771181 |
| EAN | 760853771181 |
| Product group | Photography |
| Product type | SURVEILANCE_SYSTEMS |
| Manufacturer | Samsung Techwin |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
SS226 - SAMSUNG SSA-S2000V STANDALONE Vandal Resistant IP68 Proximity & PIN Access Controller KEYPAD CCTV
Brand: SAMSUNG
SS226 - SAMSUNG SSA-S2000V STANDALONE Vandal Resistant IP68 Proximity & PIN Access Controller KEYPAD CCTV
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Home Improvement |
| Product type | TOOLS |
| Part number | SSA-S2000V |
| Label | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
