Samsung Desktop Display . TC222W
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 3838143 | 1 | 1 | 1 @ $0.00 | ||
| SYBA31810 | 1 | Out Of Stock | 1 | 1 @ $509.80 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Samsung AMD 2.2GHz 4GB RAM Thin Client TC222W
Brand: SAMSUNG
Details
- Samsung Cloud Display Tc222w All-in-one Thin Client - Amd G-series Dual-core (2 Core) 2.20 Ghz - 4 Gb Ram Ddr3 Sdram - 32 Gb Flash - Amd Radeon R5e Graphics - Gigabit Ethernet - Windows Embedded Standard 7 - 21.5 - Dvi - Vga - Network (rj-45) - 6 Total Usb Port(s) - 4 Usb 2.0 Port(s) - 2 Usb 3.0 Port(s) - 58 W
Listing
| Binding | Personal Computers |
|---|---|
| Product group | Personal Computer |
| Product type | PERSONAL_COMPUTER |
| Model | TC222W |
| Part number | TC222W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
Catalog
| Feature | Processor / Clock Speed: 2.2 GHz |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | TC222W |
| UPC | 887276139913 |
| EAN | 887276139913 |
| Product group | CE |
| Product type | CONSUMER_ELECTRONICS |
| Manufacturer | Samsung |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|