TireMinder TPMS Hard Wired Booster
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| TMB100W | 1 | 1 | 1 @ $73.14 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
TireMinder Minder Research TMB100W TPMS Booster Hard Wired
Brand: TireMinder
Listing
| Binding | Automotive |
|---|---|
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
| Product type | AUTO_ACCESSORY |
| Model | TMB100W |
| Part number | TMB100W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Minder Research |
| Manufacturer | Minder Research |
Catalog
| Feature | Helps prevent loss of signal due to extremely cold temperatures and distance |
|---|---|
| Category | Automotive |
| MPN | TMB100W |
| UPC | 775053002157 |
| EAN | 775053002157 |
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
| Product type | AUTO_ACCESSORY |
| Manufacturer | Minder Research |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|