Hewlett-Packard TONER, F/HP CP4005, YW, Each - Model CB402A
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() berktree.com | MDL-HEWCB402A | 1 | -2 | 1 | 1 @ $499.78 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
HP 642A (CB402A) Yellow Original Toner Cartridge for HP Color LaserJet CP4005
Brand: HP
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | COMPUTER_COMPONENT |
| Model | CB402A |
| Part number | CB402A |
| Items per pack | 1 |
| Label | Hewlett Packard |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
Catalog
| Feature | HP 642A (CB402A) toner cartridges work with: HP Color LaserJet CP4005. |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | CB402A |
| UPC | 882780599918 |
| EAN | 5054484053347 |
| Product group | Office Product |
| Product type | COMPUTER_COMPONENT |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
Analytics
| Category | computers |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
Hewlett Packard Compatible Color Laserjet CP-4005 Yellow Print Cartridge (7500 Page Yield) (CB402A)
Brand: HP
Catalog
| Feature | Sold Individually as 1 Each |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | CB402A |
| UPC | 882780599918 |
| EAN | 882780599918 |
| Product group | CE |
| Product type | CONSUMER_ELECTRONICS |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|