HEWLETT PACKARD . E2D56A
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| ServerSupply | E2D56A | 1 | 1 | 1 @ $80.00 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
HP 450 GB 2.5" Internal Hard Drive - SAS - 10000 RPM - 1 Pack
Brand: HEWLETT PACKARD
as An Hp Qualified Option, Hp Drives Are Designed And Engineered To Help Manage Data Storage Efficiently, Simplify Day-to-day Maintenance, And Ensure Data Is Available When Needed. Trust Hp Data Storage Devices So You Can Focus On More Important Matters Of Business.
Details
- Hp 450 Gb 2.5 Internal Hard Drive - Sas - 10000 Rpm - 1 Pack
Listing
| Binding | Personal Computers |
|---|---|
| Product group | Personal Computer |
| Product type | COMPUTER_DRIVE_OR_STORAGE |
| Model | E2D56A |
| Part number | E2D56A |
| Label | Hewlett Packard |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
HP-IMSourcing 450 GB 2.5 Internal Hard Drive - SAS - 10000rpm
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | PC Accessory |
| Product type | COMPUTER_DRIVE_OR_STORAGE |
| Model | E2D56A |
| Part number | E2D56A |
| Label | Hewlett Packard |
| Manufacturer | Hewlett Packard |