HP Automatic Duplexer for Two-sided Printing Accessory for LaserJet (F2G69A)
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| nationalew.com | HEWF2G69A | 1 | -2 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
HP F2G69A Duplexer
Brand: HP
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | CE |
| Product type | OFFICE_ELECTRONICS |
| Model | F2G69A |
| Part number | F2G69A |
| Label | Hewlett Packard |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
Catalog
| Feature | The two-sided printing accessory (duplexer) saves you money by cutting paper consumption in half |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | F2G69A |
| UPC | 888793076927 |
| EAN | 888182487129 |
| Product group | CE |
| Product type | OFFICE_ELECTRONICS |
| Manufacturer | Hewlett Packard Office |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|