Hewlett Packard / HP . JD567A
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| amerisponse.com | 871737 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $1374.11 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
HP JD567A 2-Port E1 Voice Multi Function Interface Module (JD567A)
Brand: Hewlett Packard
HP MSR 2-port E1-Voice MIM Module
Details
- Hp 2-port E1 Voice Multi Function Interface Module - 2 X E1 Wan
Listing
| Binding | Accessory |
|---|---|
| Product group | PC Accessory |
| Product type | NETWORKING_DEVICE |
| Model | JD567A |
| Part number | JD567A |
| Label | Hewlett Packard |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
Catalog
| Feature | A quality product by HEWLETT PACKARD |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | JD567A |
| UPC | 885631162804 |
| EAN | 885631162804 |
| Product group | PC Accessory |
| Product type | NETWORKING_DEVICE |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|