MooreCo . 522K
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| sustainablesupply.com | C1556224 | 1 | Add to Cart | 1 | 1 @ $213.57 |
![]() Zoro | G809558945 | 1 | 1 | 1 | 1 @ $351.99 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
MooreCo inc 1-Inch Map Rail, 10-Feet, Set of 6 (522K)
Brand: MooreCo inc
Details
- Available in 1" or 2" high rails with either natural cork or Retire recycled rubber tackable inserts
- Extrusion is anodized aluminum
- Sold in sets of six
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | OFFICE_PRODUCTS |
| Model | 522K |
| Part number | 522K |
| Items per pack | 1 |
| Label | MooreCo inc DBA Balt and Bestrite |
| Manufacturer | MooreCo inc DBA Balt and Bestrite |
Catalog
| Feature | Available in 1" or 2" high rails with either natural cork or Retire recycled rubber tackable inserts |
|---|---|
| Category | Office Products |
| MPN | 522K |
| UPC | 703673548014 |
| EAN | 703673548014 |
| Product group | Office Product |
| Product type | OFFICE_PRODUCTS |
| Manufacturer | MooreCo inc DBA Balt and Bestrite |
