Suttle . A20A
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Crescent Electric Supply Co | A20A | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Spool DistNo Screw
Brand: SUTTLE
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Art and Craft Supply |
| Product type | OFFICE_ELECTRONICS |
| Model | A20A |
| Part number | SUT-SE-A20A |
| Label | SUTTLE 1 |
| Manufacturer | SUTTLE 1 |
Analytics
| Category | office |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
Suttle A20A Cable Spool, w/o Screw, Control and Dressing, of Jumpers and Cables
Brand: SUTTLE
Part Number: A20A <br> Part: Suttle A20A Cable Spool, w/o Screw, Control and Dressing, of Jumpers and Cables <br> Cable Management Spool (Mushroom) Without Screw. <br> Mfr: Suttle <br> UPC: Not Available <br> Type: Cable Spool <br> Also known as: 66BLOCK., SUTA20A, Suttle, A20A, Cable Spools, Cross Connect, Connectors, Data, Video, Audio, Mushrooms <br> Equivalent to: <ul></ul>
Details
- Mfr: Suttle
- UPC: Not Available
- Type: Cable Spool
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | MECHANICAL_COMPONENTS |
| Part number | A20A |
| Label | Suttle |
| Manufacturer | Suttle |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|