HDSM-431W Broadcom Limited | Optoelectronics | DigiKey
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | 2218995 | 1 | 7210 | 1 | 1 @ $9.18, 10 @ $6.66, 100 @ $5.50, 500 @ $4.96 |
![]() Radwell | HDSM-431W | 1 | 1 | 1 @ $10.93 | |
| 1Source | HDSM-431W | 1 | 1 | ||
| HDSM-431W | 1 | 1 | |||
| Hotenda | H2865649 | 1 | 1 | 1 @ $2.66 | |
| AmazonSC | B005T6U3MU | 1 | 1 | ||
| Digi-Key | 4240294 | 500 | 7214 | 500 | 1 @ $9.18, 10 @ $6.66, 100 @ $5.50, 500 @ $4.96 |
| Digi-Key | 4240381 | 500 | 7214 | 500 | 1 @ $9.18, 10 @ $6.66, 100 @ $5.50, 500 @ $4.96 |
![]() Newark | 25AK0703 | 1 | 1 | 1 @ $8.79, 10 @ $6.59, 25 @ $6.12, 50 @ $5.85, 100 @ $5.57, 250 @ $5.36, 500 @ $4.98 | |
| Newark | 23X5893 | 1 | 1 | ||
| Newark | 11R1334 | 1 | 1 | ||
| JT32-HDSM-431W | 1 | 22000 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
LED Displays & Accessories White InGaN Common Anode 7 Seg (1 piece)
Brand: BROADCOM (AVAGO)
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | HDSM-431W |
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 1 <b>Manufacturer</b>: Avago Technologies <b>Product Category</b>: LED Displays & Accessories <b>RoHS</b>: <b>Brand</b>: Avago Technologies <b>Mounting Style</b>: SMD/SMT <b>Packaging</b>: Reel |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | HDSM-431W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | Avago Technologies |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
| Atom Count | 1 |
| Last Price | $11.88 |
LED Displays & Accessories White InGaN Common Anode 7 Seg (10 pieces)
Brand: AVAGO TECHNOLOGIES
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 10 <b>Manufacturer</b>: Avago Technologies <b>Product Category</b>: LED Displays & Accessories <b>RoHS</b>: <b>Brand</b>: Avago Technologies <b>Mounting Style</b>: SMD/SMT <b>Packaging</b>: Reel |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | HDSM-431W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | Avago Technologies |
Analytics
| Last Price | $93.5 |
|---|
LED Displays & Accessories White InGaN Common Anode 7 Seg (100 pieces)
Brand: AVAGO TECHNOLOGIES
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 100 <b>Manufacturer</b>: Avago Technologies <b>Product Category</b>: LED Displays & Accessories <b>RoHS</b>: <b>Brand</b>: Avago Technologies <b>Mounting Style</b>: SMD/SMT <b>Packaging</b>: Reel |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | HDSM-431W |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | Avago Technologies |
Analytics
| Case Qty | 100 units |
|---|---|
| Last Price | $653.4 |
LED Displays & Accessories White InGaN Common Anode 7 Seg (5 pieces)
Brand: AVAGO TECHNOLOGIES
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 5 <b>Manufacturer</b>: Avago Technologies <b>Product Category</b>: LED Displays & Accessories <b>RoHS</b>: <b>Brand</b>: Avago Technologies <b>Mounting Style</b>: SMD/SMT <b>Packaging</b>: Reel |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | HDSM-431W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | Avago Technologies |
Analytics
| Last Price | $56.1 |
|---|
LED Displays & Accessories White InGaN Common Anode 7 Seg (50 pieces)
Brand: AVAGO TECHNOLOGIES
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 50 <b>Manufacturer</b>: Avago Technologies <b>Product Category</b>: LED Displays & Accessories <b>RoHS</b>: <b>Brand</b>: Avago Technologies <b>Mounting Style</b>: SMD/SMT <b>Packaging</b>: Reel |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | HDSM-431W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | Avago Technologies |
Analytics
| Last Price | $381.15 |
|---|
AVAGO TECHNOLOGIES HDSM-431W DISPLAY, SEVEN SEGMENT, 10MM, WHITE (500 pieces)
Brand: AVAGO TECHNOLOGIES
Catalog
| Feature | <b>Pack of:</b> 500 |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | HDSM-431W |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | AVAGO TECHNOLOGIES |
Analytics
| Case Qty | 500 units |
|---|---|
| Last Price | $2631.75 |

