SW5430A by MOTORCRAFT - SWITCH
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 7601771 | 1 | -2 | 1 | ||
| Jegs | 037-SW5430A | 1 | 1 | 1 @ $27.99 | |
| G9016249 | 1 | 1 | 1 @ $29.90 | ||
| torqued.io | MTA-SW5430A | 1 | -2 | 1 | 1 @ $31.50 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Motorcraft SW5430A Door Jamb Relay switch
Brand: Motorcraft
Details
- Product Type: Auto Part
- Package Quantity: 1
- Country Of Origin: United States
- Package Dimensions: 8.128 cms (L) x 4.318 cms (W) x 3.048 cms (H)
Listing
| Binding | Automotive |
|---|---|
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
| Product type | AUTO_PART |
| Model | SW5430A |
| Part number | SW5430A |
| Items per pack | 1 |
| Label | Motorcraft |
| Manufacturer | Motorcraft |
Catalog
| Feature | Made of high quality material |
|---|---|
| Category | Automotive |
| MPN | SW5430A |
| UPC | 31508314467 |
| EAN | 31508314467 |
| Product group | Automotive Parts and Accessories |
| Product type | AUTO_PART |
| Manufacturer | Motorcraft |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|