MTX Blueprint CT620W Rectangular In-Wall 6-1/2" Speakers
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() sonicelectronix.com | CT620W | 1 | 1 | 1 @ $94.99 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
MTX CT620W 6-1/2" 2-Way In-Wall Speaker Pair
Brand: MTX
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | Speakers |
| Product type | SPEAKERS |
| Model | CT620W |
| Part number | CT620W |
| Label | MTX |
| Manufacturer | MTX |
Catalog
| Feature | Glass fiber woofer cone material w/rubber surround |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | CT620W |
| UPC | 715442631469 |
| EAN | 715442631469 |
| Product group | CE |
| Product type | SPEAKERS |
| Manufacturer | MTX |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|