Small Box - White
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| MCM Electronics | 21-18645 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $2.79 |
| 1Source | T4W | 1 | 1 | ||
![]() Radwell | T4W | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 07WX0705 | 1 | 136 | 1 | 1 @ $2.59, 5 @ $2.59, 10 @ $2.59 |
| Newark | 54X9401 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Small Box - White
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | Home Improvement |
|---|---|
| Product type | HARDWARE |
| Part number | T4W |
| Label | Multicomp |
| Manufacturer | Multicomp |
Catalog
| Feature | Small Box - White |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | T4W |
| UPC | 13039313904 |
| EAN | 13039313904 |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | HARDWARE |
| Manufacturer | Multicomp |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
| Last Price | $5.7845 |
MULTICOMP T4W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (1 piece)
Brand: Multicomp
BOX, ABS, WHITE, 111X57X22MM; Body Colour:White; Enclosure Material:ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene); Enclosure Type:Multipurpose; External Depth - Imperial:2.24"; External Depth - Metric:57mm; External Height - Imp
Details
- <b>Price For:</b> Pack of 1<b>Order Unit:</b> Each <b>Enclosure Type</b>: Multipurpose <b>External Height - Metric</b>: 22mm <b>External Width - Metric</b>: 111mm <b>External Depth - Metric</b>: 57mm <b>Enclosure Material</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Body Colour</b>: White <b>IP Rating</b>: Not Rated <b>NEMA Rating</b>: Not Rated <b>External Height - Imperial</b>: 0.87" <b>External Width - Imperial</b>: 4.37"
- <b>External Depth - Imperial</b>: 2.24" <b>Product Range</b>: - <b>SVHC</b>: No SVHC (15-Jun-2015)
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRICAL_HOUSING |
| Model | T4W |
| Part number | T4W |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 1<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 2.24 <b>External Depth - Metric:</b>: 57 <b>External Height - Imperial:</b>: 0.98 <b>External Height - Metric:</b>: 22 <b>External Width - Imperial:</b>: 4.37 <b>External Width - Metric:</b>: 111 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | T4W |
| UPC | 791963251737 |
| EAN | 791963251737 |
| Product group | Network Media Player |
| Product type | ACCESSORY_OR_PART_OR_SUPPLY |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
| Last Price | $5.7845 |
MULTICOMP T4W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (10 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 10<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 2.24 <b>External Depth - Metric:</b>: 57 <b>External Height - Imperial:</b>: 0.98 <b>External Height - Metric:</b>: 22 <b>External Width - Imperial:</b>: 4.37 <b>External Width - Metric:</b>: 111 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | T4W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 10 units |
|---|
MULTICOMP T4W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (5 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 5<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 2.24 <b>External Depth - Metric:</b>: 57 <b>External Height - Imperial:</b>: 0.98 <b>External Height - Metric:</b>: 22 <b>External Width - Imperial:</b>: 4.37 <b>External Width - Metric:</b>: 111 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | T4W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 5 units |
|---|

