MULTICOMP . MC0063W06031316K
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Newark | 94W3657 | 1 | 1 | ||
| Newark | 94W5814 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
MULTICOMP MC0063W06031316K
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MC0063W06031316K - RESISTOR; 316K; 0.063W; 1%; 0603
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Model | MC0063W06031316K |
| Part number | MC0063W06031316K |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MC0063W06031316K |
| Product group | BISS |
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MC0063W06031316K RESISTOR, 316K, 0.063W, 1%, 0603 (1000 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC0063W06031316K |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MC0063W06031316K RESISTOR, 316K, 0.063W, 1%, 0603 (10000 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC0063W06031316K |
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Category | petsupplies |
|---|---|
| Case Qty | 10000 units |
MULTICOMP MC0063W06031316K RESISTOR, 316K, 0.063W, 1%, 0603 (50 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MC0063W06031316K |
| Items per pack | 50 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC0063W06031316K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Category | industrial |
|---|---|
| Buybox | Yes |
| Offers | 1 |
| Case Qty | 50 units |
MULTICOMP MC0063W06031316K RESISTOR, 316K, 0.063W, 1%, 0603 (500 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MC0063W06031316K |
| Items per pack | 500 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC0063W06031316K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Category | industrial |
|---|---|
| Case Qty | 500 units |
MULTICOMP MC0063W06031316K RESISTOR, 316K, 0.063W, 1%, 0603 (5000 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MC0063W06031316K |
| Items per pack | 5000 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC0063W06031316K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Category | industrial |
|---|---|
| Buybox | Yes |
| Offers | 1 |
| Case Qty | 5000 units |
Multicomp MC0063W06031316K Resistor, 316K, 0.063W, 1%, 0603
Brand: Multicomp
MULTICOMP MC0063W06031316K RESISTOR, 316K, 0.063W, 1%, 0603
Details
- Price For: Each
Listing
| Product group | Pet Products |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MC0063W06031316K |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MC0063W06031316K RESISTOR, 316K, 0.063W, 1%, 0603 (10 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MC0063W06031316K |
| Items per pack | 10 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC0063W06031316K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Category | industrial |
|---|---|
| Case Qty | 10 units |
MULTICOMP MC0063W06031316K RESISTOR, 316K, 0.063W, 1%, 0603 (100 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MC0063W06031316K |
| Items per pack | 100 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC0063W06031316K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Category | industrial |
|---|---|
| Case Qty | 100 units |