Fuse, Automotive, Ato, 20a
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCATP-L-E 20A | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 96M8226 | 1 | 3710 | 1 | 1 @ $1.38, 250 @ $1.24, 500 @ $1.11, 1000 @ $1.00, 5000 @ $0.91 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multicomp Pro Fuse, Automotive, ATO, 20A, 32V - MCATP-L-E 20A
Brand: multicomp PRO
FUSE, AUTOMOTIVE, ATO, 20A, 32V; Blow Characteristic:-; Fuse Current:20A; Voltage Rating VDC:32V; Product Range:ATO Series RoHS Compliant: Yes
Details
- <b>Price For:</b> Each <b> Voltage Rating VDC:</b> 32V <b> Fuse Current:</b> 20A <b> Blow Characteristic:</b> - <b> Series:</b> ATO <b>RoHS Compliant:</b> Yes
Analytics
| Offers | 3 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
Multicomp MCATP-L-E 20A Fuse, Automotive, ATO, 20A, 32V
Brand: Multicomp
MULTICOMP MCATP-L-E 20A FUSE, AUTOMOTIVE, ATO, 20A, 32V
Details
- Price For: Each Voltage Rating VDC: 32V Fuse Current: 20A Blow Characteristic: - Series: ATO RoHS Compliant: Yes
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Part number | MCATP-L-E 20A |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MCATP-L-E 20A FUSE, AUTOMOTIVE, ATO, 20A, 32V (10 pieces)
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCATP-L-E 20A |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| MPN | MCATP-L-E 20A |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 10 units |
MULTICOMP MCATP-L-E 20A FUSE, AUTOMOTIVE, ATO, 20A, 32V (100 pieces)
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCATP-L-E 20A |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| MPN | MCATP-L-E 20A |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 100 units |
MULTICOMP MCATP-L-E 20A FUSE, AUTOMOTIVE, ATO, 20A, 32V (1000 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each Voltage Rating VDC: 32V Fuse Current: 20A Blow Characteristic: - Series: ATO RoHS Compliant: Yes |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MCATP-L-E 20A |
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCATP-L-E 20A FUSE, AUTOMOTIVE, ATO, 20A, 32V (5 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCATP-L-E 20A |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each Voltage Rating VDC: 32V Fuse Current: 20A Blow Characteristic: - Series: ATO RoHS Compliant: Yes |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MCATP-L-E 20A |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 5 units |
|---|
MULTICOMP MCATP-L-E 20A FUSE, AUTOMOTIVE, ATO, 20A, 32V (50 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCATP-L-E 20A |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each Voltage Rating VDC: 32V Fuse Current: 20A Blow Characteristic: - Series: ATO RoHS Compliant: Yes |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MCATP-L-E 20A |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 50 units |
|---|
MULTICOMP MCATP-L-E 20A FUSE, AUTOMOTIVE, ATO, 20A, 32V (500 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each Voltage Rating VDC: 32V Fuse Current: 20A Blow Characteristic: - Series: ATO RoHS Compliant: Yes |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MCATP-L-E 20A |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
