Resistor, 0402 1% 16k
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Newark | 58K4257 | 1 | 1 | ||
| Newark | 94W5320 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
MULTICOMP MC00625W0402116K RESISTOR, 16K, 0.063W, 1%, 0402
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MC00625W0402116K |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MC00625W0402116K RESISTOR, 16K, 0.063W, 1%, 0402 (10 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC00625W0402116K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MC00625W0402116K RESISTOR, 16K, 0.063W, 1%, 0402 (100 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC00625W0402116K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MC00625W0402116K RESISTOR, 16K, 0.063W, 1%, 0402 (1000 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC00625W0402116K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MC00625W0402116K RESISTOR, 16K, 0.063W, 1%, 0402 (50 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC00625W0402116K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MC00625W0402116K RESISTOR, 16K, 0.063W, 1%, 0402 (500 pieces)
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MC00625W0402116K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MC00625W0402116K RESISTOR, 16K, 0.063W, 1%, 0402 (5000 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MC00625W0402116K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MC00625W0402116K
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MC00625W0402116K - RESISTOR; 16K; 0.063W; 1%; 0402
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Model | MC00625W0402116K |
| Part number | MC00625W0402116K |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MC00625W0402116K |
| Product group | BISS |
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|