MULTICOMP . MB3W
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MB3W | 1 | 1 | ||
![]() Radwell | MB3W | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 07WX0670 | 1 | 118 | 1 | 1 @ $9.86, 5 @ $9.24, 10 @ $8.68 |
| Amazon | B005S3PDH4 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multipurpose Box - White - 118 x 98 x 45mm
Brand: Multicomp
Multipurpose Box - White - 118 x 98 x 45mm
Listing
| Product group | Home Improvement |
|---|---|
| Product type | HARDWARE |
| Part number | MB3W |
| Label | Multicomp |
| Manufacturer | Multicomp |
Catalog
| Feature | Multipurpose Box - White - 118 x 98 x 45mm |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB3W |
| UPC | 13039313966 |
| EAN | 13039313966 |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | HARDWARE |
| Manufacturer | Multicomp |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|---|
| Last Price | $11.2585 |
MULTICOMP MB3W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (1 piece)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 1<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 3.86 <b>External Depth - Metric:</b>: 98 <b>External Height - Imperial:</b>: 1.77 <b>External Height - Metric:</b>: 45 <b>External Width - Imperial:</b>: 4.65 <b>External Width - Metric:</b>: 118 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB3W |
| UPC | 791963207093 |
| EAN | 791963207093 |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|---|
| Last Price | $9.79 |
MULTICOMP MB3W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (10 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 10<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 3.86 <b>External Depth - Metric:</b>: 98 <b>External Height - Imperial:</b>: 1.77 <b>External Height - Metric:</b>: 45 <b>External Width - Imperial:</b>: 4.65 <b>External Width - Metric:</b>: 118 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB3W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 10 units |
|---|---|
| Last Price | $89.93 |
MULTICOMP MB3W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (5 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 5<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 3.86 <b>External Depth - Metric:</b>: 98 <b>External Height - Imperial:</b>: 1.77 <b>External Height - Metric:</b>: 45 <b>External Width - Imperial:</b>: 4.65 <b>External Width - Metric:</b>: 118 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB3W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 5 units |
|---|---|
| Last Price | $44.97 |
MULTICOMP MB3W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (50 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 50<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 3.86 <b>External Depth - Metric:</b>: 98 <b>External Height - Imperial:</b>: 1.77 <b>External Height - Metric:</b>: 45 <b>External Width - Imperial:</b>: 4.65 <b>External Width - Metric:</b>: 118 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB3W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |

