Resistor, 1w 5% 6k8
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCF 1W 6K8 | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 38K0432 | 1 | 799 | 1 | 1 @ $0.38, 10 @ $0.29, 25 @ $0.22, 50 @ $0.15, 100 @ $0.11, 500 @ $0.10, 1000 @ $0.08, 5000 @ $0.06 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multicomp MCF 1W 6K8 Resistor, Carbon Film, 6.8KOHM, 1W, 5%
Brand: Multicomp
MULTICOMP MCF 1W 6K8 RESISTOR, CARBON FILM, 6.8KOHM, 1W, 5%
Details
- Price For: Each
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Part number | MCF 1W 6K8 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MCF 1W 6K8 RESISTOR, CARBON FILM, 6.8KOHM, 1W, 5% (10 pieces)
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 1W 6K8 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 2 |
|---|---|
| Case Qty | 10 units |
MULTICOMP MCF 1W 6K8 RESISTOR, CARBON FILM, 6.8KOHM, 1W, 5% (100 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 1W 6K8 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Buybox | Yes |
|---|---|
| Offers | 1 |
MULTICOMP MCF 1W 6K8 RESISTOR, CARBON FILM, 6.8KOHM, 1W, 5% (1000 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 1W 6K8 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 1W 6K8 RESISTOR, CARBON FILM, 6.8KOHM, 1W, 5% (5 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 1W 6K8 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 5 units |
|---|
MULTICOMP MCF 1W 6K8 RESISTOR, CARBON FILM, 6.8KOHM, 1W, 5% (50 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 1W 6K8 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 50 units |
|---|
MULTICOMP MCF 1W 6K8 RESISTOR, CARBON FILM, 6.8KOHM, 1W, 5% (500 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 1W 6K8 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 1W 6K8
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MCF 1W 6K8 - RESISTOR; CARBON FILM; 6.8KOHM; 1W; 5%
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Model | MCF 1W 6K8 |
| Part number | MCF 1W 6K8 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 1W 6K8 |
| Product group | BISS |
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
