Resistor, 2w 5% 220r
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCF 2W 220R | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 38K0447 | 1 | 2774 | 1 | 1 @ $0.02, 10 @ $0.02, 25 @ $0.02, 50 @ $0.02, 100 @ $0.02, 500 @ $0.02, 1000 @ $0.02, 5000 @ $0.02 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multicomp MCF 2W 220R Resistor, Carbon Film, 220 OHM, 2W, 5%
Brand: Multicomp
MULTICOMP MCF 2W 220R RESISTOR, CARBON FILM, 220 OHM, 2W, 5%
Details
- Price For: Each
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Part number | MCF 2W 220R |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MCF 2W 220R RESISTOR, CARBON FILM, 220 OHM, 2W, 5% (10 pieces)
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 220R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Revenue | $3.14 |
|---|---|
| DA Sales | 2 |
| Case Qty | 10 units |
MULTICOMP MCF 2W 220R RESISTOR, CARBON FILM, 220 OHM, 2W, 5% (100 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 220R |
| Items per pack | 100 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 220R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 100 units |
MULTICOMP MCF 2W 220R RESISTOR, CARBON FILM, 220 OHM, 2W, 5% (5 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 220R |
| Items per pack | 5 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 220R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Revenue | $8.26 |
|---|---|
| DA Sales | 6 |
| Offers | 1 |
| Case Qty | 5 units |
MULTICOMP MCF 2W 220R RESISTOR, CARBON FILM, 220 OHM, 2W, 5% (50 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 220R |
| Items per pack | 50 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 220R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 50 units |
MULTICOMP MCF 2W 220R RESISTOR, CARBON FILM, 220 OHM, 2W, 5% (500 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 220R |
| Items per pack | 500 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 220R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 500 units |
MULTICOMP MCF 2W 220R
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MCF 2W 220R - RESISTOR; CARBON FILM; 220 OHM; 2W; 5%
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | RESISTOR |
| Model | MCF 2W 220R |
| Part number | MCF 2W 220R |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 220R |
| Product group | BISS |
| Product type | RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
Multicomp Pro Carbon Film Resistor, 220 Ohm, 2W, 5% - MCF 2W 220R
Brand: multicomp PRO
CARBON FILM RESISTOR, 220 OHM, 2W, 5%; Resistance:220ohm; Product Range:MCF Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:500V; Resistor Element Type:Carbon Film RoHS Compliant: Yes
Details
- <b>Price For:</b> Each
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 220R |
| Items per pack | 1 |
| Label | Multicomp Pro |
| Manufacturer | Multicomp Pro |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
