Resistor, 2w 5% 330r
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCF 2W 330R | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 38K0452 | 1 | 246 | 1 | 1 @ $0.04, 10 @ $0.04, 25 @ $0.04, 50 @ $0.04, 100 @ $0.04, 500 @ $0.04, 1000 @ $0.04, 5000 @ $0.04 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multicomp MCF 2W 330R Resistor, Carbon Film, 330 OHM, 2W, 5%
Brand: Multicomp
MULTICOMP MCF 2W 330R RESISTOR, CARBON FILM, 330 OHM, 2W, 5%
Details
- Price For: Each
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Part number | MCF 2W 330R |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MCF 2W 330R RESISTOR, CARBON FILM, 330 OHM, 2W, 5% (10 pieces)
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 330R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Revenue | $2.90 |
|---|---|
| DA Sales | 2 |
| Offers | 2 |
| Case Qty | 10 units |
MULTICOMP MCF 2W 330R RESISTOR, CARBON FILM, 330 OHM, 2W, 5% (100 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 100 units |
MULTICOMP MCF 2W 330R RESISTOR, CARBON FILM, 330 OHM, 2W, 5% (5 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330R |
| Items per pack | 5 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Revenue | $32.46 |
|---|---|
| DA Sales | 6 |
| Offers | 1 |
| Case Qty | 5 units |
MULTICOMP MCF 2W 330R RESISTOR, CARBON FILM, 330 OHM, 2W, 5% (50 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330R |
| Items per pack | 50 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 50 units |
MULTICOMP MCF 2W 330R RESISTOR, CARBON FILM, 330 OHM, 2W, 5% (500 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330R |
| Items per pack | 500 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 500 units |
|---|
MULTICOMP MCF 2W 330R
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MCF 2W 330R - RESISTOR; CARBON FILM; 330 OHM; 2W; 5%
Listing
| Product group | Single Detail Page Misc |
|---|---|
| Product type | MISC_OTHER |
| Model | MCF 2W 330R |
| Part number | MCF 2W 330R |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 330R |
| Product group | BISS |
| Product type | RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
Multicomp Pro Carbon Film Resistor, 330 Ohm, 2W, 5% - MCF 2W 330R
Brand: multicomp PRO
CARBON FILM RESISTOR, 330 OHM, 2W, 5%; Resistance:330ohm; Product Range:MCF Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:500V; Resistor Element Type:Carbon Film RoHS Compliant: Yes
Details
- <b>Price For:</b> Each
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330R |
| Items per pack | 1 |
| Label | Multicomp Pro |
| Manufacturer | Multicomp Pro |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
