Resistor, 2w 5% 330k
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCF 2W 330K | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 38K0455 | 1 | 5501 | 1 | 1 @ $0.75, 10 @ $0.54, 25 @ $0.42, 50 @ $0.35, 100 @ $0.28, 500 @ $0.23, 1000 @ $0.19, 5000 @ $0.15 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multicomp MCF 2W 330K Resistor, Carbon Film, 330KOHM, 2W, 5%
Brand: Multicomp
MULTICOMP MCF 2W 330K RESISTOR, CARBON FILM, 330KOHM, 2W, 5%
Details
- Price For: Each
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Part number | MCF 2W 330K |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330K |
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MCF 2W 330K RESISTOR, CARBON FILM, 330KOHM, 2W, 5% (10 pieces)
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330K |
| Items per pack | 10 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 330K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 2 |
|---|---|
| Case Qty | 10 units |
MULTICOMP MCF 2W 330K RESISTOR, CARBON FILM, 330KOHM, 2W, 5% (100 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330K |
| Items per pack | 100 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 100 units |
MULTICOMP MCF 2W 330K RESISTOR, CARBON FILM, 330KOHM, 2W, 5% (1000 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330K |
| Items per pack | 1000 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1000 units |
MULTICOMP MCF 2W 330K RESISTOR, CARBON FILM, 330KOHM, 2W, 5% (5 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330K |
| Items per pack | 5 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 5 units |
MULTICOMP MCF 2W 330K RESISTOR, CARBON FILM, 330KOHM, 2W, 5% (50 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330K |
| Items per pack | 50 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 50 units |
MULTICOMP MCF 2W 330K RESISTOR, CARBON FILM, 330KOHM, 2W, 5% (500 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 330K |
| Items per pack | 500 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 330K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 500 units |
MULTICOMP MCF 2W 330K
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MCF 2W 330K - RESISTOR; CARBON FILM; 330KOHM; 2W; 5%
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Model | MCF 2W 330K |
| Part number | MCF 2W 330K |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 330K |
| Product group | BISS |
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
