Resistor, 2w 5% 33r
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCF 2W 33R | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
MULTICOMP MCF 2W 33R RESISTOR CARBON FILM, 33 OHM, 2W, 5% (1 piece)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 33R |
| Product group | BISS |
| Product type | CONSUMER_ELECTRONICS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Multicomp MCF 2W 33R Resistor Carbon Film, 33 OHM, 2W, 5%
Brand: Multicomp
MULTICOMP MCF 2W 33R RESISTOR CARBON FILM, 33 OHM, 2W, 5%
Details
- Price For: Each
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MCF 2W 33R RESISTOR CARBON FILM, 33 OHM, 2W, 5% (10 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 33R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 2W 33R RESISTOR CARBON FILM, 33 OHM, 2W, 5% (100 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 33R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 2W 33R RESISTOR CARBON FILM, 33 OHM, 2W, 5% (5 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 33R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 2W 33R RESISTOR CARBON FILM, 33 OHM, 2W, 5% (50 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 33R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 2W 33R RESISTOR CARBON FILM, 33 OHM, 2W, 5% (500 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 33R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 2W 33R RESISTOR CARBON FILM, 33 OHM, 2W, 5% (1 piece)
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 33R |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 2W 33R
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MCF 2W 33R - RESISTOR CARBON FILM; 33 OHM; 2W; 5%
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | RESISTOR |
| Model | MCF 2W 33R |
| Part number | MCF 2W 33R |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 33R |
| Product group | BISS |
| Product type | RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|