Resistor, 2w 5% 680r
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCF 2W 680R | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 38K0462 | 1 | 1 | 1 @ $0.75, 10 @ $0.54, 25 @ $0.42, 50 @ $0.35, 100 @ $0.28, 500 @ $0.23, 1000 @ $0.19, 5000 @ $0.15 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multicomp MCF 2W 680R Resistor, Carbon Film, 680 OHM, 2W, 5%
Brand: Multicomp
MULTICOMP MCF 2W 680R RESISTOR, CARBON FILM, 680 OHM, 2W, 5%
Details
- Price For: Each
Listing
| Product group | Pet Products |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 680R |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MCF 2W 680R RESISTOR, CARBON FILM, 680 OHM, 2W, 5% (10 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 2W 680R |
| Items per pack | 10 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 680R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 2 |
|---|---|
| Case Qty | 10 units |
MULTICOMP MCF 2W 680R RESISTOR, CARBON FILM, 680 OHM, 2W, 5% (100 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 680R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 2W 680R RESISTOR, CARBON FILM, 680 OHM, 2W, 5% (5 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 680R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 5 units |
|---|
MULTICOMP MCF 2W 680R RESISTOR, CARBON FILM, 680 OHM, 2W, 5% (50 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 680R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 50 units |
|---|
MULTICOMP MCF 2W 680R RESISTOR, CARBON FILM, 680 OHM, 2W, 5% (500 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 2W 680R |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 2W 680R
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MCF 2W 680R - RESISTOR; CARBON FILM; 680 OHM; 2W; 5%
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Model | MCF 2W 680R |
| Part number | MCF 2W 680R |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 2W 680R |
| Product group | BISS |
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
