MULTICOMP . MCF 0.25W 56R
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCF 0.25W 56R | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 38K0380 | 10 | 10 | 10 @ $0.12, 25 @ $0.09, 50 @ $0.06, 100 @ $0.05, 500 @ $0.04, 1000 @ $0.03, 5000 @ $0.02 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
MULTICOMP MCF 0.25W 56R RESISTOR, CARBON FILM, 56 OHM, 250mW, 5%, 10 pieces
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Model | MCF 0.25W 56R |
| Part number | MCF 0.25W 56R |
| Items per pack | 1 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | MULTICOMP MCF 0.25W 56R RESISTOR, CARBON FILM, 56 OHM, 250mW, 5% |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 0.25W 56R |
| UPC | 702472023272 |
| EAN | 702472023272 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 10 units |
|---|
MULTICOMP MCF 0.25W 56R
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MCF 0.25W 56R - RESISTOR; CARBON FILM; 56 OHM; 250mW; 5%
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Model | MCF 0.25W 56R |
| Part number | MCF 0.25W 56R |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 0.25W 56R |
| Product group | BISS |
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
