Multicomp . HRM-S DC12V
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| AmazonSC | B07D4D5TQC | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
MULTICOMP, HRM-S DC12V, General Purpose Relay, HRM Series, Power, SPDT, 12 VDC, 10 A
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Model | HRM-S DC12V |
| Part number | ARNEW-97K1556-D1.3A |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | MULTICOMP, HRM-S DC12V, General Purpose Relay, HRM Series, Power, SPDT, 12 VDC, 10 A |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | HRM-S DC12V |
| UPC | 653958558545 |
| EAN | 653958558545 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Revenue | $5.00 |
|---|---|
| DA Sales | 2 |
| Case Qty | 1 units |