MULTICOMP . MB2W
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MB2W | 1 | 1 | ||
![]() Radwell | MB2W | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 07WX0667 | 1 | 383 | 1 | 1 @ $8.19, 5 @ $7.68, 10 @ $7.21 |
| B005S3PA68 | 1 | 1 | |||
| Newark | 54X9412 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multipurpose Box - White - 100 x 76 x 41mm
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | Home Improvement |
|---|---|
| Product type | HARDWARE |
| Part number | MB2W |
| Label | Multicomp |
| Manufacturer | Multicomp |
Catalog
| Feature | Multipurpose Box - White - 100 x 76 x 41mm |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB2W |
| UPC | 13039314000 |
| EAN | 13039314000 |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | HARDWARE |
| Manufacturer | Multicomp |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|---|
| Last Price | $11.6035 |
MULTICOMP MB2W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (1 piece)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 1<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 2.99 <b>External Depth - Metric:</b>: 76 <b>External Height - Imperial:</b>: 1.61 <b>External Height - Metric:</b>: 41 <b>External Width - Imperial:</b>: 3.94 <b>External Width - Metric:</b>: 100 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB2W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Last Price | $10.09 |
MULTICOMP MB2W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (10 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 10<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 2.99 <b>External Depth - Metric:</b>: 76 <b>External Height - Imperial:</b>: 1.61 <b>External Height - Metric:</b>: 41 <b>External Width - Imperial:</b>: 3.94 <b>External Width - Metric:</b>: 100 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB2W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Buybox | Yes |
|---|---|
| Offers | 1 |
| Last Price | $95.03 |
MULTICOMP MB2W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (100 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 100<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 2.99 <b>External Depth - Metric:</b>: 76 <b>External Height - Imperial:</b>: 1.61 <b>External Height - Metric:</b>: 41 <b>External Width - Imperial:</b>: 3.94 <b>External Width - Metric:</b>: 100 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB2W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MB2W ENCLOSURE, WALL MOUNT, PLASTIC, WHITE (5 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Price For:</b> Pack of 5<b>Order Unit:</b> Each\xa01 <b>Body Color:</b>: White <b>Enclosure Material:</b>: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) <b>Enclosure Type:</b>: Multipurpose <b>External Depth - Imperial:</b>: 2.99 <b>External Depth - Metric:</b>: 76 <b>External Height - Imperial:</b>: 1.61 <b>External Height - Metric:</b>: 41 <b>External Width - Imperial:</b>: 3.94 <b>External Width - Metric:</b>: 100 <b>Highest NEMA Rating:</b>: Not Rated |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | MB2W |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Last Price | $47.52 |
|---|
MULTICOMP 21-18700 MULTIPURPOSE BOX - WHITE 100X76X41MM
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | <b>Order Unit:</b> Each\xa01 |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 21-18700 |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Last Price | $10.09 |
|---|
MULTICOMP - MB2W - Plastic Enclosure, Box, with Lid, Multipurpose, ABS, 40.89 mm, 100 mm, 76 mm
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | INDUSTRIAL_HOSE |
| Model | MB2W |
| Part number | MB2W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Multicomp |
| Manufacturer | Multicomp |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
Multicomp Pro Enclosure, Wall Mount, Plastic, White - MB2W
Brand: multicomp PRO
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MB2W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Multicomp Pro |
| Manufacturer | Multicomp Pro |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|

