MULTICOMP . MCF 0.25W 8K2
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Source | MCF 0.25W 8K2 | 1 | 1 | ||
![]() Newark | 38K0394 | 1 | 1250 | 1 | 1 @ $0.01, 10 @ $0.01, 25 @ $0.01, 50 @ $0.01, 100 @ $0.01, 500 @ $0.01, 1000 @ $0.01, 5000 @ $0.01 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Multicomp MCF 0.25W 8K2 Resistor, Carbon Film, 8.2KOHM, 250mW, 5%
Brand: Multicomp
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2 RESISTOR, CARBON FILM, 8.2KOHM, 250mW, 5%
Details
- Price For: Each
Listing
| Binding | Misc. |
|---|---|
| Product group | Pet Products |
| Product type | PET_SUPPLIES |
| Part number | MCF 0.25W 8K2 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2 RESISTOR, CARBON FILM, 8.2KOHM, 250mW, 5% (10 pieces)
Brand: Multicomp
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 0.25W 8K2 |
| Items per pack | 10 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 0.25W 8K2 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 2 |
|---|---|
| Case Qty | 10 units |
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2 RESISTOR, CARBON FILM, 8.2KOHM, 250mW, 5% (100 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 0.25W 8K2 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Buybox | Yes |
|---|---|
| Offers | 1 |
| Case Qty | 100 units |
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2 RESISTOR, CARBON FILM, 8.2KOHM, 250mW, 5% (1000 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 0.25W 8K2 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2 RESISTOR, CARBON FILM, 8.2KOHM, 250mW, 5% (5 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 0.25W 8K2 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 5 units |
|---|
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2 RESISTOR, CARBON FILM, 8.2KOHM, 250mW, 5% (50 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 0.25W 8K2 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Case Qty | 50 units |
|---|
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2 RESISTOR, CARBON FILM, 8.2KOHM, 250mW, 5% (500 pieces)
Brand: Multicomp
Catalog
| Feature | Price For: Each |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | MCF 0.25W 8K2 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | MULTICOMP |
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2 RESISTOR, CARBON FILM, 8.2KOHM, 250mW, 5% (1 piece)
Analytics
| Revenue | $5.92 |
|---|---|
| DA Sales | 2 |
| Offers | 1 |
| Case Qty | 1 units |
MULTICOMP MCF 0.25W 8K2
Brand: Multicomp
MULTICOMP - MCF 0.25W 8K2 - RESISTOR; CARBON FILM; 8.2KOHM; 250mW; 5%
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Model | MCF 0.25W 8K2 |
| Part number | MCF 0.25W 8K2 |
| Label | MULTICOMP |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | MCF 0.25W 8K2 |
| Product group | BISS |
| Product type | FIXED_RESISTOR |
| Manufacturer | MULTICOMP |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
Multicomp Pro Carbon Film Resistor, 8.2Kohm, 250Mw, 5% - MCF 0.25W 8K2
Brand: multicomp PRO
CARBON FILM RESISTOR, 8.2KOHM, 250mW, 5%; Resistance:8.2kohm; Product Range:MCF Series; Power Rating:250mW; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:250V; Resistor Element Type:Carbon Film RoHS Compliant: Yes
Details
- <b>Price For:</b> Each
Listing
| Product group | BISS Basic |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | MCF 0.25W 8K2 |
| Items per pack | 1 |
| Label | Multicomp Pro |
| Manufacturer | Multicomp Pro |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
