Multilink . 38270K
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Crescent Electric Supply Co | 2165497 | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
5570-FS F-Seal
Brand: Multilink Broadband
5570-FS F-Seal
Details
- Starfighter OSP Enclosure Accessories
- Fiber Optic Enclosures - Outside Plant
- Enclosures (OSP & Premise)
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Model | 38270K |
| Part number | 38270K |
| Items per pack | 1 |
| Label | Multilink Broadband |
| Manufacturer | Multilink Broadband |
Catalog
| Feature | Starfighter OSP Enclosure Accessories |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 38270K |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | Multilink Broadband |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|