NKK Switches - AT4151A - Accessory,Paddle Cap,.450 Wide,Non-Illuminative,Polyamide,Black,Series M,M2T - Allied Electronics & Automation, part of RS Group
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Allied Electronics | 70364963 | 1 | 1 | ||
![]() Digi-Key | 360-2762-ND | 1 | 67 | 1 | 1 @ $0.55, 10 @ $0.53, 25 @ $0.52, 50 @ $0.51, 100 @ $0.49, 250 @ $0.47, 500 @ $0.46, 1000 @ $0.35, 5000 @ $0.33 |
![]() Newark | 09X7458 | 1 | 1 | 1 @ $2.19, 10 @ $2.09, 25 @ $1.99, 50 @ $1.90, 100 @ $1.79, 250 @ $1.73, 500 @ $1.53, 1000 @ $1.33 | |
| Digi-Key | 2103663 | 1 | 48 | 1 | 1 @ $1.31, 10 @ $1.25, 25 @ $1.21, 50 @ $1.20, 100 @ $1.18, 250 @ $1.17, 500 @ $1.15, 1000 @ $0.97, 5000 @ $0.95 |
| us.rs-online.com | 70364963 | 1 | 20 | 1 | 1 @ $1.44, 10 @ $1.34, 25 @ $1.28 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
NKK SWITCHES AT4151A PADDLE CAP, M/M2T ROCKER SWITCH (1 piece)
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | AT4151A |
| Manufacturer | NKK SWITCHES |
NKK Switches AT4151A Switch Hardware .450" WIDE BLK PADDL CAP FOR M & M2T
Brand: NKK Switches
Catalog
| Feature | NKK SWITCHES AT4151A PADDLE CAP, M/M2T ROCKER SWITCH |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | AT4151A |
| Product group | BISS |
| Product type | BISS |
| Manufacturer | NKK Switches |
Analytics
| Category | industrial |
|---|---|
| Offers | 1 |
| Last Price | $1.05 |
NKK SWITCHES AT4151A PADDLE CAP, M/M2T ROCKER SWITCH (5 pieces)
Catalog
| Category | Industrial & Scientific |
|---|---|
| MPN | AT4151A |
| Manufacturer | NKK SWITCHES |

