PL-S 9W/835/2P ALTO - 2 Pin G23 Base - 3500K - 9 Watt - CFL - Philips 14869-2 | 1000Bulbs.com
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000bulbs.com | FC09-G2335P | 10 | 10 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Philips Lighting 14869-2 - PL-S 9W/835/2P ALTO - 9 Watt CFL Light Bulb - Compact Fluorescent - 2 Pin G23 Base - 3500K -
Brand: Philips
Catalog
| Feature | Fluorescent bulbs are energy saving bulbs and last up to 10 times longer than incandescent bulbs |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 14869-2 |
| UPC | 46677148690 |
| EAN | 46677148690 |
| Product group | Home Improvement |
| Product type | LIGHT_SOURCE |
| Manufacturer | Philips |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
5 X Philips Lighting 14869-2 - PL-S 9W/835/2P ALTO - 9 Watt CFL Light Bulb - Compact Fluorescent - 2 Pin G23 Base - 3500K -
Brand: Philips
Catalog
| Feature | Color Temperature: 3,500K |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 14869-2 |
| EAN | 7426528241290 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Philips |
2 X Philips Lighting 14869-2 - PL-S 9W/835/2P ALTO - 9 Watt CFL Light Bulb - Compact Fluorescent - 2 Pin G23 Base - 3500K -
Brand: Philips
Catalog
| Feature | Color Temperature: 3,500K |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 14869-2 |
| EAN | 7426528241269 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Philips |
3 X Philips Lighting 14869-2 - PL-S 9W/835/2P ALTO - 9 Watt CFL Light Bulb - Compact Fluorescent - 2 Pin G23 Base - 3500K -
Brand: Philips
Catalog
| Feature | Color Temperature: 3,500K |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 14869-2 |
| EAN | 7426528241276 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Philips |
4 X Philips Lighting 14869-2 - PL-S 9W/835/2P ALTO - 9 Watt CFL Light Bulb - Compact Fluorescent - 2 Pin G23 Base - 3500K -
Brand: Philips
Catalog
| Feature | Color Temperature: 3,500K |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | 14869-2 |
| EAN | 7426528241283 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Philips |