TDA1521A - PHILIPS
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| TDA1521A | 1 | 16 | 1 | 1 @ $8.74, 4 @ $5.68, 10 @ $4.37 | |
| Little Diode | TDA1521A | 1 | 24 | 1 | 1 @ $17.82 |
| Win Source | TDA1521A | 1 | 191 | 1 | |
| TDA1521A | 1 | 1 | |||
![]() Galco | TDA1521A-SIC | 1 | 1 | 1 @ $19.45 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
TDA1521A Original New Integrated Circuit Philips TDA-1521A
Brand: Philips
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Part number | TDA1521A |
| Label | Philips |
| Manufacturer | Philips |
Catalog
| Feature | Bring your Electronic Valuables back to life with this Part. DIY or have a professional do the job. (Professional Service is Highly recommended so as not to damage the parts) |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | TDA1521A |
| UPC | 685642057652 |
| EAN | 685642057652 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | Philips |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
| Atom Count | 1 |
TDA1521A 2 x 6 W hi-fi Audio Power Amplifier by PHILIPS
Brand: Philips
Listing
| Product group | BISS |
|---|---|
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Model | TDA1521A |
| Part number | TDA1521A |
| Items per pack | 1 |
| Label | PHILIPS |
| Manufacturer | PHILIPS |
Catalog
| Feature | TDA1521A |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | TDA1521A |
| UPC | 348643459763 |
| EAN | 348643459763 |
| Product group | BISS |
| Product type | ELECTRONIC_COMPONENT |
| Manufacturer | PHILIPS |
Analytics
| Offers | 1 |
|---|---|
| Case Qty | 1 units |
| Atom Count | 1 |
