Norpro . 3041W
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Do It Best | 640913 | 1 | 1 | ||
| ChefsFirst | NORP3041W | 1 | 1 | ||
| Jugenheimer | JI640913 | 1 | Contact Us For Availability | 1 | 1 @ $2.49 |
| National Supply Network | 640913 | 1 | 1 | ||
![]() simsupply.com | 640913 | 1 | 331 | 1 | 1 @ $8.02 |
![]() unbeatablesale.com | JNSN52589 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $2.22 |
![]() Zoro | G103452673 | 2 | 2 | 1 @ $7.61 | |
![]() Zoro | G203996237 | 1 | 1 | 1 @ $17.99 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Norpro Plastic Measuring Spoon Set, Set of 4, 4 Piece, White
Brand: Norpro
Details
- 4Piece Set.
- Set includes; 1/2tsp, 1tsp, 1/2tbsp. And 1tbsp.
- Made of durable plastic.
- Dishwasher safe.
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Kitchen |
| Product type | KITCHEN |
| Model | 3041W |
| Part number | NP3041W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
4-piece Measuring Spoon Set
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Part number | 3041W |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Catalog
| Category | Home & Kitchen |
|---|---|
| MPN | 3041W |
| EAN | 6513265145453 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Category | home |
|---|---|
| Case Qty | 2 units |
4-piece Measuring Spoon Set
4-piece Measuring Spoon Set
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Part number | 3041W |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Catalog
| Category | Home & Kitchen |
|---|---|
| MPN | 3041W |
| EAN | 5613202101007 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Category | home |
|---|---|
| Case Qty | 3 units |
4-piece Measuring Spoon Set
4-piece Measuring Spoon Set
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Kitchen |
| Product type | MEASURING_CUP |
| Part number | 3041W |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Catalog
| Category | Home & Kitchen |
|---|---|
| MPN | 3041W |
| EAN | 9556216541659 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Category | home |
|---|---|
| Case Qty | 4 units |
4-piece Measuring Spoon Set
4-piece Measuring Spoon Set
Norpro 3041W 4 Piece Plastic Measuring Spoon Set
Brand: Norpro
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Part number | 3041W |
| Items per pack | 4 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 4 units |
|---|
MEASUR SPOON SET PLS 4PK
Brand: Norpro
Norpro 3041W 4 Piece Plastic Measuring Spoon Set
Details
- Measuring spoon set
- Made of durable plastic
- Dishwasher safe
- Includes 1/2 tsp, 1 tsp, 1/2 Tbsp, 1 Tbsp
- 4 piece set
Listing
| Product group | Home |
|---|---|
| Product type | MEASURING_CUP |
| Part number | 3041W |
| Items per pack | 4 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 4 units |
|---|



