MSUR EQUVALNT MAGNET 5""W
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Zoro | G003511302 | 1 | 1 | 1 @ $9.34 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Norpro Stainless Steel Measure Equivalent Magnet, 1-Pack, Gray
Brand: Norpro
Details
- Stainless steel construction
- Measures, 4" x 5"/10cm x 13cm
- Hand washing recommended
- Heavy duty magnet
- Information for cooking and baking at your fingertips
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Kitchen |
| Product type | KITCHEN |
| Model | 3062 |
| Part number | 3062 |
| Items per pack | 1 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Catalog
| Feature | Stainless steel construction |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 3062 |
| UPC | 28901030629 |
| EAN | 28901030629 |
| Product group | Kitchen |
| Product type | KITCHEN |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
Norpro 3062 Stainless Steel Measure Equivalent Magnet
Brand: Norpro
Norpro 3062 Stainless Steel Measure Equivalent Magnet
Details
- Stainless steel construction
- Measures, 4-inch by 5-inch /10cm by 13cm
- Hand washing recommended
Listing
| Product group | Kitchen |
|---|---|
| Product type | DECORATIVE_MAGNET |
| Part number | 3062 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
Norpro 3062 Stainless Steel Measure Equivalents Magnet
Brand: Norpro
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Kitchen |
| Product type | DECORATIVE_MAGNET |
| Part number | 3062 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Catalog
| Feature | Measures, 4" x 5"/10cm x 13cm. |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 3062 |
| EAN | 7426023836830 |
| Product group | Kitchen |
| Product type | KITCHEN |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 2 units |
|---|
Norpro 3062 Stainless Steel Measure Equivalents Magnet
Brand: Norpro
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Kitchen |
| Product type | DECORATIVE_MAGNET |
| Part number | 3062 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Catalog
| Feature | Measures, 4" x 5"/10cm x 13cm. |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 3062 |
| EAN | 7426023836823 |
| Product group | Kitchen |
| Product type | KITCHEN |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 3 units |
|---|
Norpro 4 X 3062 Stainless Steel Measure Equivalent Magnet
Brand: Norpro
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Kitchen |
| Product type | HOME |
| Part number | 3062 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Catalog
| Feature | Measures, 4" x 5"/10cm x 13cm. |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 3062 |
| EAN | 7426023836816 |
| Product group | Kitchen |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 4 units |
|---|
Norpro 3062 Stainless Steel Measure Equivalents Magnet
Brand: Norpro
Listing
| Binding | Kitchen |
|---|---|
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Part number | 3062 |
| Label | Norpro |
| Manufacturer | Norpro |
Catalog
| Feature | Stainless steel construction |
|---|---|
| Category | Home & Kitchen |
| MPN | 3062 |
| EAN | 7426023836809 |
| Product group | Home |
| Product type | HOME |
| Manufacturer | Norpro |
Analytics
| Case Qty | 5 units |
|---|