Nora . NATL-415W
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Crescent Electric Supply Co | NATL-415W | 1 | 1 | ||
![]() Lighting Supply | NATL-415W | 1 | 1 | 1 @ $4.23 | |
![]() Zoro | G2424210 | 5 | 5 | 1 @ $30.95 | |
![]() beeslighting.com | NATL-415W | 1 | 68 | 1 | 1 @ $5.85 |
| NATL-415W | 1 | -2 | 1 | 1 @ $5.85 | |
![]() jacobson-electric.net | 3036066 | 1 | 2116 | 1 | 1 @ $5.85 |
| shopbbclighting.com | 9695655 | 1 | 2091 | 1 | 1 @ $5.85 |
![]() crestlighting.com | 5857877 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $5.85 |
![]() hagenslighting.com | 2527577 | 1 | 1987 | 1 | 1 @ $5.85 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Nora Lighting NATL-415W Low Voltage Splice Box For Use With Standard LED Tape Light Driver
Brand: Nora Lighting
Nora Lighting NATL-415W Low Voltage Splice Box
Details
- Nora Lighting NATL-415W Low Voltage Splice Box
Listing
| Product group | Lighting |
|---|---|
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Model | NATL-415W |
| Part number | NATL-415W |
| Label | Nora Lighting |
| Manufacturer | Nora Lighting |
Catalog
| Feature | Nora Lighting NATL-415W Low Voltage Splice Box |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | NATL-415W |
| UPC | 732180230143 |
| EAN | 732180230143 |
| Product group | Lighting |
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Manufacturer | Nora Lighting |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
NATL-415W Nora Lighting Low Voltage Splice Box
Brand: Nora Lighting
Choice1 Nora Lighting - Low Voltage Splice Box
Listing
| Product group | Lawn & Patio |
|---|---|
| Product type | OUTDOOR_LIVING |
| Part number | NATL-415W |
| Label | Nora Lighting |
| Manufacturer | Nora Lighting |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|



