Nora . NM-129W
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Lighting Supply | NM-129W | 1 | 1 | 1 @ $11.82 | |
| NM-129W | 1 | Nora orders over $75.00 Usually Ship Next Day otherwise 5-7 days | 1 | 1 @ $13.90 | |
| G2372891 | 2 | -2 | 2 | 1 @ $54.06 | |
| goodmart.com | NM-129W | 1 | 1 | ||
| NM-129W | 1 | 1 | 1 @ $17.95 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Nora Lighting NM-129W Mini Halogen Surface Eyeball Recessed
Brand: Nora Lighting
Listing
| Product group | Lighting |
|---|---|
| Product type | ELECTRIC_FAN |
| Model | NM-129W |
| Part number | NM-129W |
| Items per pack | 1 |
| Label | Nora Lighting |
| Manufacturer | Nora Lighting |
Catalog
| Feature | Lamp: 20W MR16 (not included). |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | NM-129W |
| UPC | 732180251032 |
| EAN | 732180251032 |
| Product group | Lighting |
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Manufacturer | Nora Lighting |