NORA NTA-730W/PL CHROME REFLECTOR
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() gordonelectricsupply.com | NTA-730W/PL | 1 | Nora orders over $75.00 Usually Ship Next Day otherwise 5-7 days | 1 | 1 @ $21.90 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Nora Lighting NTA-730W/PL Airtight Cone Reflector Recessed
Brand: Nora Lighting
6' Airtight clear cone reflector with baffle trim for dual fluorescent bulbs. Lamp Max: Compact Fluorescent Dual PL housing: (2) 13W-26W Quad; 13W-42W Triple; 13W-26W Quad/Triple (IC); 26W-42W Quad/Triple (IC DW)
Listing
| Product group | Lighting |
|---|---|
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Part number | NTA-730W/PL |
| Label | Nora Lighting |
| Manufacturer | Nora Lighting |
Catalog
| Feature | Compact Fluorescent: 13W-42W Quad/Triple. |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | NTA-730W/PL |
| UPC | 732180644513 |
| EAN | 732180644513 |
| Product group | Lighting |
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Manufacturer | Nora Lighting |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|