Nora Lighting NTH-151W :: Nora Lighting NTH-151W :: PLATT ELECTRIC SUPPLY
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Platt.com | 0670916 | 1 | 1 | ||
![]() Lighting Supply | NTH-151W | 1 | 1 | 1 @ $44.37 | |
![]() gordonelectricsupply.com | NTH-151W | 1 | Nora orders over $75.00 Usually Ship Next Day otherwise 5-7 days | 1 | 1 @ $33.90 |
| Crescent Electric Supply Co | NTH-151W | 1 | 1 | ||
| Zoro | G2430249 | 1 | -2 | 1 | 1 @ $77.47 |
| goodmart.com | NTH-151W | 1 | 1 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Nora Lighting NTH-151W
Brand: Nora Lighting
Nora Lighting NTH-151W PAR38 Cone, White, H-Style
Details
- Nora Lighting NTH-151W PAR38 Cone, White, H-Style
- Track
Listing
| Product group | Lighting |
|---|---|
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Part number | NTH-151W |
| Label | Nora Lighting |
| Manufacturer | Nora Lighting |
Catalog
| Feature | Nora Lighting NTH-151W PAR38 CONE INCANDESCENT TRACK |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | NTH-151W |
| UPC | 732180306404 |
| EAN | 732180306404 |
| Product group | Lighting |
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Manufacturer | Nora Lighting |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|

