NORA NTL-2210W WHT CLASP TRK LT
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() gordonelectricsupply.com | NTL-2210W | 1 | Nora orders over $75.00 Usually Ship Next Day otherwise 5-7 days | 1 | 1 @ $17.80 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Nora Lighting NTL-2210W H-Style Clasp - White
Brand: Nora Lighting
ntl-2210w, nora, clasp, low, voltage, track, head, NTL-2210Clasp Low Voltage Track HeadDESCRIPTION:Must be used with NTL-2200 Electronic Transformer (not included)Finish: White, BlackLamp: 20W-75W Lensed MR16Dimensions:Diameter: 2-1/2"Length: 3"Max Extension: 7-1/8"
Listing
| Product group | Lighting |
|---|---|
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Part number | NTL-2210W |
| Label | Nora |
| Manufacturer | Nora |
Catalog
| Feature | Nora Lighting NTL-2210W Clasp Low Voltage Track Fixture, White, H-Style |
|---|---|
| Category | Tools & Home Improvement |
| MPN | NTL-2210W |
| UPC | 732180321254 |
| EAN | 732180321254 |
| Product group | Lighting |
| Product type | HOME_LIGHTING_AND_LAMPS |
| Manufacturer | Nora Lighting |