Self-Aligning Ball Bearing - Open, Double Row, NSK 12/13/22/23 Series | NSK | MISUMI
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| 1315K | 1 | 1 | |||
| G308471097 | 1 | 1 | 1 @ $334.99 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Nsk 1315 K Self Aligning Double Row
Brand: NSK
Catalog
| Feature | Self Aligning Ball Bearing |
|---|---|
| Category | Industrial & Scientific |
| MPN | 1315K |
| Product group | BISS |
| Product type | BEARINGS_AND_BUSHINGS |
| Manufacturer | NSK |
1315K NSK New Self Aligning Ball Bearing
Brand: NSK
Listing
| Binding | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| Product group | BISS Basic |
| Product type | BEARINGS_AND_BUSHINGS |
| Model | 1315K |
| Part number | 1315K |
| Items per pack | 1 |
| Label | NSK |
| Manufacturer | NSK |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
NSK 1315K Self-Aligning Ball Bearing
Brand: Generic
Listing
| Product group | Home Improvement |
|---|---|
| Product type | HARDWARE_BEARING |
| Model | 1315K |
| Part number | 1315K |
| Label | NSK |
| Manufacturer | NSK |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|