JC07-00010A Samsung DISCONTINUED-ELECTRONIC | Midwest Appliance Parts
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() midwestapplianceparts.com | JC07-00010A-SAM-P | 1 | 1 | 1 @ $255.54 | |
![]() tvserviceparts.com | JC07-00010A | 1 | 1 | 1 @ $217.84 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Samsung JC07-00010A: Lcd-Display+Touch; For models SCX-6345N; SCX-6345NJ; SCX6345N
Brand: SAMSUNG
For models SCX-6345N; SCX-6345NJ; SCX6345N
Details
- New Item.
- printer-parts-supplies
Listing
| Binding | Electronics |
|---|---|
| Product group | CE |
| Product type | PRINTER |
| Model | JC07-00010A |
| Part number | JC07-00010A |
| Label | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
Catalog
| Feature | New Item. |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | JC07-00010A |
| EAN | 5711045954559 |
| Product group | CE |
| Product type | NETWORK_ACCESSORY |
| Manufacturer | Samsung |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
