JC29-00001A Samsung DISCONTINUED-ELECTRONIC | Midwest Appliance Parts
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() midwestapplianceparts.com | JC29-00001A-SAM-P | 1 | 1 | 1 @ $102.67 | |
![]() tvserviceparts.com | JC29-00001A | 1 | 1 | 1 @ $65.19 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Sparepart: Samsung Filter BPF, JC29-00001A
Brand: SAMSUNG
Details
- JC29-00001A
Listing
| Product group | PC Accessory |
|---|---|
| Product type | VACUUM_FILTER |
| Model | JC29-00001A |
| Part number | JC29-00001A |
| Label | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
Catalog
| Feature | JC29-00001A |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | JC29-00001A |
| EAN | 5711045395505 |
| Product group | CE |
| Product type | CONSUMER_ELECTRONICS |
| Manufacturer | Samsung |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
