JC61-04100A - Samsung
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| barcodegiant.com | SAM552828 | 1 | 1 | ||
![]() midwestapplianceparts.com | JC61-04100A-SAM-P | 1 | 1 | 1 @ $11.16 | |
![]() tvserviceparts.com | JC61-04100A | 1 | 1 | 1 @ $28.69 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Samsung JC61-04100A Housing-Pick_Up
Brand: SAMSUNG
Details
- Country Of Origin: United States
- Model Number: JC61-04100A
- Item Package Dimensions: 2.0" L x 1.0" W x 1.0" H
- Item Package Weight: 0.03 lb
Listing
| Binding | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| Product group | Home Improvement |
| Product type | MAJOR_HOME_APPLIANCES |
| Model | JC61-04100A |
| Part number | JC61-04100A |
| Items per pack | 1 |
| Label | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
Catalog
| Feature | JC61-04100A |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | JC61-04100A |
| EAN | 5711045801440 |
| Product group | CE |
| Product type | CONSUMER_ELECTRONICS |
| Manufacturer | Samsung |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|

