JC73-00018A Samsung DISCONTINUED-ELECTRONIC | Midwest Appliance Parts
Gallery
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
![]() midwestapplianceparts.com | JC73-00018A-SAM-P | 1 | 1 | 1 @ $8.40 | |
![]() tvserviceparts.com | JC73-00018A | 1 | 1 | 1 @ $11.90 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
SAMSUNG RMO-ROLLER_PICKUP
Brand: Samsung
Listing
| Binding | Personal Computers |
|---|---|
| Product group | CE |
| Product type | CELLULAR_PHONE_CASE |
| Model | JC73-00018A |
| Part number | JC73-00018A |
| Label | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
Catalog
| Feature | Works with the following models: Samsung ML 1430, Samsung ML-1210, Samsung ML4500, Samsung ML4600 |
|---|---|
| Category | Office Products |
| MPN | JC73-00018A |
| EAN | 5704327628774 |
| Product group | CE |
| Product type | MONITOR |
| Manufacturer | Samsung |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|
