GlobalIndustrial.com - Material Handling Equipment|Workbenches|Furniture|Tools|Motors|HVAC
Attributes
Distributor offers
| Seller | SKU | MOQ | In stock | Multiple | Prices |
|---|---|---|---|---|---|
| Global Industrial | WBB1506759 | 1 | 1 | ||
| 2688046 | 1 | 1 | 1 @ $0.00 |
Related on Amazon
As an Amazon Associate, we earn from qualifying purchases. (paid link) CERTAIN CONTENT THAT APPEARS ON THIS SITE COMES FROM AMAZON. THIS CONTENT IS PROVIDED 'AS IS' AND IS SUBJECT TO CHANGE OR REMOVAL AT ANY TIME.
Samsung ML-PMK65K Maintenance Kit
Brand: SAMSUNG
Details
- Feeder Roller
- Fuser Unit
- Transfer Roller
Listing
| Binding | Office Product |
|---|---|
| Product group | Office Product |
| Product type | INK_OR_TONER |
| Model | ML-PMK65K |
| Part number | ML-PMK65K |
| Items per pack | 1 |
| Label | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
Catalog
| Feature | Feeder Roller |
|---|---|
| Category | Electronics |
| MPN | ML-PMK65K |
| UPC | 640206599504 |
| EAN | 642125161718 |
| Product group | CE |
| Product type | INK_OR_TONER |
| Manufacturer | Samsung |
Analytics
| Case Qty | 1 units |
|---|